NR 510428
RAKSPEGEL Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, fanerad med valnöt, höjd 168 cm, bruksslitage, spegel sitter löst.

Utropspris 800

1100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr