NR 510421
FÅTÖLJER 1 par, "Svea" 1900/2000-tal, 1 fotpall, stommar i formpressad bok, klädda med sadelgjord, mindre bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

2000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr