NR 510417
SNEDKLAFFSEKRETÄR 17/1800-tal, ek, H 108, B 101, D 42 (cm) slitage, nyckel saknas, 1 defekt beslag, 1 avslag nedtill.

Utropspris 800

375 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr