NR 510416
SERVERINGSVAGN Funkis, 1900-talets första hälft, kromade stålrör, löstagbar bricka, H 55, B 80, D 46 (cm) slitage, hjul saknas.

Utropspris 600

100 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr