NR 510411
BYRÅ Gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med mahogny, dekor med bronser, stenskiva, H 70, B 50, D 30 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 500

275 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr