NR 510409
BARSKÅP Rokokostil, 1900-talets andra hälft, hörnmodell, fanerat med valnöt, infattat glas, spegelinrede med belysning, H 139, B 88, D 55 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris 800

600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr