NR 506385
SOFFBORD 2 st, Yngvar Sandström, Seffle möbelfabrik 1960-tal, fanerade med jakaranda, H 53, B 120, D 78 & H 51, B 75, D 75 (cm) (Cites-intyg giltigt inom EU medföljer)

Utropspris 1500-2000

1250 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr