NR 502709
UNGDOMSCYKEL Crescent, 1900-talets andra hälft, 26" hjul, 6 växlar, däck/slang ej kontrollerade, mindre bruksslitage, 2019-5000-HG11627:1 (Säljes för Polismyndigheten i Värmland, Hittegods) Visas endast 26-27/3.

Utropspris 600

175 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr