NR 493961
HÄNGVITRINSKÅP 1900-talets första hälft, ådringsmålat, H 65, B 56, D 33 (cm) bruksslitage, nyckel saknas.

Utropspris 400

325 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr