NR 491227
SKRIVBORD Tidigt 1900-tal, furu, med uppsats, H 76 / 103, B 90, D 60 (cm) bruksslitage, torrsprickor, nyckel saknas.

Utropspris 800

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr