NR 491209
GOLVLAMPA 1900-talets andra hälft, märkt "Lyktan 3014" furu & stål, ställbar höjd 135-155 cm, bruksslitage.

Utropspris 400

60 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr