NR 489598
BARNSEKRETÄR Allmogestil, 1900-talets första hälft, ådringsmålad, H 73, B 60, D 36 (cm) slitage, färgsläpp, några skador.

Utropspris 500

2019-12-03 19:28:00

0 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr