NR 486598
SKÅP/RADIOBORD 1940-tal, fanerat med alm, H 58, B 60, D 30 (cm) bruksslitage, något släppt fanér i nederkant.

Utropspris 300

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr