NR 486597
SYSKRIN 1900-talets första hälft, kurbitsmålning, med diverse sybehör, H 64, B 46, D 33 (cm) bruksslitage, nyckel saknas.

Utropspris 300

125 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr