NR 486591
AVLASTNINGSBORD 1930/40-tal, fanerat med alm, H 61, B 71, D 46, 2 utdragbara skivor 28 cm/st, slitage, fläckar, fanérsläpp.

Utropspris 300

70 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr