NR 474020
SPEGELSKÄNK tidigt 1900-tal, skuren dekor, senare målning, H 195 B 116 D 48 (cm), bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 600

1200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr