NR 470555
VITRINSKÅP Sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, dekor med intarsia, bronser, stenskiva, H 155, B 70, D 36 (cm) bruksslitage, några fanérsläpp.

Utropspris 1500-2000

2600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr