NR 470545
SIDEBOARD Nils Jonsson "Trio" Hugo Troeds - Bjärnum 1960-tal, fanerat med teak, H 78, B 191, D 45 (cm) skjutdörrar saknas, del av bakvägg saknas, bruksslitage, några fläckar.

Utropspris 1500

900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr