NR 460754
SALSSKÅP Renässansstil 18/1900-tal, ek, rikt skuren dekor, uppsats med spegel, H 105/242 B 184 D 61, nyckel saknas, senare belysning, slitage, skavmärken, en lös list, något fläckigt glas.

Utropspris 4000-6000

7500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr