NR 460752
MATBORD Karl-Johan stil, 18/1900-tal, fanerat med mahogny, H 75, Dia 130, 4 iläggsskivor 50 cm/st, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 2000-3000

2300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr