NR 460746
MATBORD Ulferts - Tibro, 1960-tal, teak, H 72, B 180, D 90, tilläggsskiva 55 (cm) bruksslitage, repor, fanerslitage på tilläggsskivor.

Utropspris 1000-2000

2019-05-15 21:34:00

300 kr

12019-05-14 18:37:39300

LARS LERIN såld för 196 000 kr