NR 460740
SPEGEL & TRYMÅBORD Nyrokoko, 1800-talets andra hälft, förgylld dekor, spegeln 145x66 cm, trymåbord med marmorskiva, H 81, B 75, D 35 (cm), slitage, skavmärken

Utropspris 2000-3000

3000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr