NR 460739
SALSSKÅP Senbarockstil, Holland, 1900-talets mitt, fanerat med valnöt, vitrinöverdel med spröjsat glas, rikt skuren dekor, H 122, B 148, D 40 (cm) bruksslitage.

Utropspris 3000-5000

5000 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr