NR 460723
SLAGBORD Allmoge 17/1800-tal, ådringsmålat, H 77, Skiva 71+47+71 x 101 (cm) slitage, skavmärken.

Utropspris 3000-4000

1900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr