NR 460713
KARMSTOL Charles & Ray Eames "Dax" 1900-talets andra hälft, sits i glasfiber, kromade stålrör, bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

2300 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr