NR 460710
VITRINSKÅP Rokokostil, 1900-talets mitt, fanerat med mahogny, dekor med bronser, inrede med glashyllor, H 143, B 66, D 34 (cm) bruksslitage, krackelerad lack (tidigare proveniens Direktör Ego Holm ägare av Grand Hotell och stadsträdgården Karlstad).

Utropspris 1500-2000

2800 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr