NR 460706
SOFFA Alf Svensson "Sonett" 1950/60-tal, Dux - Ljungs Industrier Malmö, Bra Bohag serien, Längd 189 cm, bruksslitage, några fläckar.

Utropspris 1000-2000

850 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr