NR 460702
FÅTÖLJER 1 par, 1900-talets första hälft, enligt uppgift tillverkade av Paul Wennberg Karlstad. ställbara, fanerade med masurbjörk, bruksslitage,

Utropspris 2000-3000

450 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr