NR 460497
SALONGSBORD 1930-tal, på pelarfot i bonad björk, skiva fanerad med almrot, H 60, B 65, D 65 (cm) mindre bruksslitage.

Utropspris 2000-3000

500 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr