NR 460485
KARMSTOL Arne Jacobsen "Sjuan" Fritz Hansen - Danmark, 1900-talets andra hälft formpressad sits, kromade stålrör, bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 1500-2000

1550 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr