NR 460451
SOFFBORD Claesson Koivisto Rune "Brasilia" Swedese, 1900-talets andra hälft, formpressad björk, H 27, B 99, D 99 (cm) bruksslitage, skavmärken.

Utropspris 3000-5000

2900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr