NR 460071
BANKETT/BÄNK Karl-Johan 1800-talets första hälft, björk, skuren dekor, H 45/77, L 131, B 46 (cm) slitage, ostabil, lösa klädselband, fläckar.

Utropspris 1000-2000

2600 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr