NR 460066
SPEGEL & KONSOLBORD Empire 1800-tal, förgyllda, rikt dekorerade, bordet med marmorskiva H 82, B 81, D 36 (cm), spegel 175x82 cm, slitage.

Utropspris 3000-5000

5900 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr