NR 455725
FÅTÖLJER 1 par, Gustaf Axel Berg, Bröderna Andersson, 1900-talets andra hälft, stomme i formpressad bok, klädda med sadelgjord, bruksslitage, mindre fläckar.

Utropspris 2000-3000

2200 kr

LARS LERIN såld för 196 000 kr